Taisyklės

Automobilių užsakymas
Automobilį rekomenduojame užsisakyti iš anksto. Taip pat būtina sulaukti rezervacijos patvirtinimo, kuris bus atsiųstas į Jūsų nurodytą elektroninį paštą arba su Jumis bus susisiekta telefonu. Likus mažiau nei 24h iki autonuomos pradžios rekomenduojame rezervuoti automobilį puslapyje www.toprent.lt bei susisiekti telefonu +370 61600141, kad galėtumėte atlikti skubią rezervaciją. Automobilį galite pasirinkti pagal dydį ( mini klasė, ekonominė klasė, kompaktinė klasė, vidutinė klasė, standartinė klasė), bet ne konkretų modelį. Pasiliekame teisę pakeisti rezervuotą automobilį į kitą tokio pat dydžio automobilį už Jūsų rezervacijos kainą. Minimalus automobilio nuomos laikotarpis – 24 h nuo automobilio paėmimo pradžios. Automobilio nuomą galima pratęsti ta pačia kaina tik tada, jei apie pratęsimą yra pranešta iš anksto. Automobilio negrąžinus laiku, kuris nurodytas nuomos sutartyje ir apie tai iš anksto nepranešus, skaičiuojamas 60 eurų mokestis už parą.

Rezervuojant automobilį reikalinga informacija:
 1. Vairuotojo vardas, pavardė.
 2. Paėmimo/grąžinimo vieta ( Pvz.: Automobilio nuoma Oro uoste Vilniuje, Kaune, Palangoje, Rygoje) data, laikas .
 3. Kontaktinis telefono numeris bei elektroninis paštas.
 4. Iš kur atskrendate arba skrydžio numeris. 

Reikalingi dokumentai
Nuomininkas privalo turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą (minimalus vairavimo stažas – vieneri metai), galiojantį pasą arba asmens tapatybės kortelę bei galiojančią banko kortelę (Visa, MasterCard, Amex). Vairuotojo amžius nuo 20 metų.

Autonuomos kainos
Automobilių nuomos kainos nurodytos už parą. Į kainą yra įskaičiuota: civilinės atsakomybės draudimas, Standartinis draudimas ( asmeninė atsakomybė iki 600 Eur), rida 130 km per parą, PVM. Kuro išlaidos neįskaičiuotos. Automobilis nuomai perduodamas su pilnu kuro baku. Grąžinus automobilį su mažiau kuro yra taikomas 2,50 Eur mokestis už kiekvieną trūkstamą kuro litrą. 

Kilometražas :  į kainą įskaičiuota 130 km per parą. Galite įsigyti neribotą kilometražą, kuris kainuoja papildomai 1 Eur už parą.

Autonuomos apmokėjimas ir užstatas 
Nustatytas nuomos mokestis yra sumokamas nuomos pradžioje. Už nuomą  mokėti galima grynaisiais, pavedimu arba šiomis mokėjimo kortelėmis: Visa, Visa Electron, MasterCard, EuroCard, AMEX. Užstatas yra šaldomas banko kortelėje (Visa, MasterCard, EuroCard, AMEX), užstato suma yra nuo 60 iki 600 Eur, priklausomai nuo automobilio klasės ir užsakyto draudimo. Užsisakius Super KASKO draudimą užstato suma sumažėja iki 60 Eur. Grąžinus automobilį nepažeistą, švarų, tvarkingą, pilnu baku kuro, grąžinus automobilio dokumentus, užvedimo raktus, užstato suma yra grąžinama nuomos pabaigoje.

Draudimas

Į TOP RENT automobilio nuomos kainą yra įskaičiuotas transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas, galiojantis Lietuvos, Latvijos ir Estijos teritorijoje. Išnuomuoto automobilio sugadinimo ar vagystės atveju, nuomininko atsakomybė yra iki 600 Eurų. Siūlome įsigyti papildomą draudimą:  Dalinis draudimas – asmeninė atsakomybė iki 300 eur, Pilnas draudimas  – asmeninė atsakomybė iki 60 eur. Autonuomos metu atsitikus eismo įvykiui draudimas galioja pranešus ir pateikus užpildytą kelių eismo įvykio deklaraciją. Draudimas negalioja vandalizmo atveju, vairuojant apsvaigus nuo alkoholio arba psichotropinių medžiagų, pasišalinus iš autoįvykio vietos ar neužpildžius kelių eismo įvykio deklaracijos.

Automobilio vagystės atveju nuomininkas turi pateikti automobilio užvedimo raktelius ir dokumentus. Automobilio padangos, ratai, stiklai, rakteliai, dokumentai, valstybiniai numeriai nėra apdrausti.
Pametus automobilio raktus, dokumentus, nepataisomai sugadinus padangą, mokama 120 Eur bauda. Automobilio parkavimo išlaidas ir baudas klientas moka pats.

Techninė pagalba kelyje ir pakaitinis automobilis 
Automobiliams yra suteikiama techninė pagalba kelyje 24/7 Lietuvos teritorijoje. Sugedus automobiliui ar įvykus eismo įvykiui yra suteikiamas pakaitinis automobilis Lietuvos teritorijoje, jei nuomininkas yra nekaltas dėl susidariusios situacijos. Pasiliekame teisę atšaukti automobilio rezervaciją (dėl automobilio gedimo ar autoįvykio), jeigu įvykis nutiko dėl kliento kaltės.

Žalos administravimo mokestis :  Jei automobilis pakliūna į autoįvykį, taikomas 49 Eur  žalos administravimo mokestis.

Papildomas vairuotojas
Išnuomuotą automobilį gali vairuoti tik nuomininkas. Jei automobilį nori vairuoti keli asmenys, apie tai reikia pranešti nuomos pradžioje. Antro vairuotojo mokestis – 2 Eur/para. Nuomininkas, kuris pasirašo automobilio nuomos sutartį, yra pagrindinis vairuotojas bei mokėtojas ir yra pilnai atsakingas už automobilį.

Žemėlapiai
Automobiliuose yra Lietuvos žemėlapis. Papildomai siūlome išsinuomuoti GPS navigaciją (1 eur/para).

Automobilio pristatymas / paėmimas mieste +10 – 15 Eur (priklausomai nuo pasirinktos vietos)

Automobilio išdavimas/grąžinimas: visą parą 24/7 mūsų aikštelės ir biuras Vilniaus ir Kauno oro uostuose. Vėlyva autonuoma po 22:00 val.  +10 eur. Paėmimas/ grąžinimas Palangos oro uoste +15 eur, po 22:00 + 19 eur       Paėmimas/ grąžinimas Rygos + 15 eur, po 22:00 val. 19 eur

Vienos Krypties automobilio nuoma

Vienos krypties nuoma, tai autonuoma, kai klientas išsinuomoja automobilį vienoje atstovybėje, o grąžina kitoje. Išsinuomavus automobilį Lietuvoje – palikti galima Rygoje (RIX),Taline (TLL). 

Vilnius-Kaunas                                  20,00Eur       Kaunas-Vilnius                              20,00Eur .
Vilnius-Klaipėda, Palanga(PLQ)    90,00Eur       Klaipėda, Palanga(PLQ)-Vilnius    90,00Eur
Kaunas-Klaipėda, Palanga(PLQ)  70,00Eur       Klaipėda, Palanga(PLQ)-Kaunas   70,00Eur
Vilnius, Kaunas-Ryga(RIX)           120,00Eur       Ryga(RIX)-Vilnius, Kaunas         120,00Eur
Vilnius, Kaunas-Talinas(TLL)       190,00Eur       Talinas(TLL)-Vilnius, Kaunas        190,00Eur

Eismo taisyklių pažeidimų administravimo mokestis – 10,00 EUR. Vairuotojas privalo laikytis  patvirtintų kelių eismo taisyklių. Esant kelių eismo taisyklių pažeidimui,  gauname užklausą iš Policijos ir pateikiame visus duomenis apie asmenį, kuris nurodytu laikotarpiu vairavo automobilį. Pažeidimų administravimo mokestis yra taikomas kiekvieno eismo įvykio ar parkavimosi pažeidimo administravimui.
 

Auto nuomos apribojimai

Be atskiro raštiško leidimo neleidžiama išvažiuoti už Baltijos šalių (Lietuvos, Latvijos, Estijos) teritorijos. Už savavališką išvykimą už nurodytos teritorijos ribų yra taikoma 1300 Eur bauda.
Draudžiama automobiliuose vartoti alkoholinius gėrimus, psichotropines medžiagas, rūkyti, vežti gyvūnus, vežti krovinius, tempti kitus automobilius, dalyvauti sportiniuose automobilių renginiuose.

Paieška

DUK Skambinkite, mes Jums padėsime visą parą. DUK
+370 616 00141

Galimi atsiskaitymo būdai

automobilio nuoma

Grynais pasiimant automobilį

auto nuoma

Kortele pasiimant automobilį

Automobilių nuoma

Interneto banku

auto nuoma

Banko pavedimu